17x9 kmc km241 e25 beadlock blackout 6x139.7/5.5 1mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
17x9$620.00
6x139.7/5.5 | 1mm83 Available
Bore108.00
Load2650 lbs
$2,480
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 17x9 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x139.7/5.5 |
| Offset | 1mm |
| Center Bore | 108mm |
| Load Rating | 2650 lbs |
| Finish | Blackout |
| Wheel Color | Black |
| Part Number | KM241MX17906001 |
| SKU | kmc-km241mx17906001 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
