18x9.5 motegi mr154 battle polished 5x114.3/4.5 38mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
18x9.5$374.00
5x114.3/4.5 | 38mm2 Available
Bore72.56
Load1518 lbs
$748
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 18x9.5 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x114.3/4.5 |
| Offset | 38mm |
| Center Bore | 72.56mm |
| Load Rating | 1518 lbs |
| Finish | Polished |
| Wheel Color | Silver/Hypersilver |
| Part Number | MR15489512138A |
| SKU | mot-mr15489512138a |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
