19x10 niche manta polished nc600 5x120.7/4.75 35mm
No images available
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
19x10$649.00
5x120.7/4.75 | 35mm20 Available
Bore70.30
Load1600 lbs
$2,596
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 19x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x120.7/4.75 |
| Offset | 35mm |
| Center Bore | 70.3mm |
| Load Rating | 1600 lbs |
| Finish | Polished |
| Wheel Color | Polished |
| Part Number | NC600HX19105U35 |
| SKU | nic-nc600hx19105u35 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
