20x10 arena a118 karma smoke bronze tinted 5x127/5 -18mm

Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10$508.00
5x127/5 | -18mmAvailable
Bore71.50
Load2650 lbs
$2,032
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x127/5 |
| Offset | -18mm |
| Center Bore | 71.5mm |
| Load Rating | 2650 lbs |
| Finish | Smoke Bronze Tinted |
| Wheel Color | Bronze, Dark Tinted |
| Part Number | A118200075N01818 |
| SKU | asr-a118200075n01818 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
