20x10 arena a125 jackal satin black w/gloss black lip (5-lug) 5x127/5 -18mm

No images available
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10$554.00
5x127/5 | -18mm50 Available
Bore71.50
Load2650 lbs
$2,216
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x127/5 |
| Offset | -18mm |
| Center Bore | 71.5mm |
| Load Rating | 2650 lbs |
| Finish | Satin Black w/ Gloss Black Lip |
| Wheel Color | Black |
| Part Number | A125200075N01804 |
| SKU | asr-a125200075n01804 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
