20x10 arena a125 jackal smoked bronze w/ gloss black lip (8-lug) 8x180 -18mm

Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10$554.00
8x180 | -18mm28 Available
Bore124.20
Load3700 lbs
$2,216
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 8x180 |
| Offset | -18mm |
| Center Bore | 124.2mm |
| Load Rating | 3700 lbs |
| Finish | Smoked Bronze w/ Gloss Black Lip |
| Wheel Color | Bronze |
| Part Number | A125200018N01826 |
| SKU | asr-a125200018n01826 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
