20x10 icon bandit gloss black 6x5.5/139.7 -24mm
Product gallery
All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10$396.42
6x139.7/5.5 | -24mm10 Available
Bore106.10
Load2750 lbs
$1,586
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x139.7/5.5 |
| Offset | -24mm |
| Center Bore | 106.1mm |
| Load Rating | 2750 lbs |
| Finish | Gloss Black |
| Part Number | 6020108345GB |
| SKU | ico-6020108345gb |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
