20x10 icon recoil gloss black milled 6x135 -24mm
Product gallery
All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10$405.38
6x135 | -24mm23 Available
Bore87.10
Load2750 lbs
$1,622
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x135 |
| Offset | -24mm |
| Center Bore | 87.1mm |
| Load Rating | 2750 lbs |
| Finish | Gloss Black Milled |
| Part Number | 6220106345GBMW |
| SKU | ico-6220106345gbmw |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
