20x10 lock off-road extreme rampage gloss black milled 8x180 -18mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10$443.00
8x180 | -18mm17 Available
Bore124.30
Load3700 lbs
$1,772
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 8x180 |
| Offset | -18mm |
| Center Bore | 124.3mm |
| Load Rating | 3700 lbs |
| Finish | Gloss Black Milled |
| Wheel Color | Black |
| Part Number | RAMPAGE-2188GBM |
| SKU | loc-rampage-2188gbm |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
