20x10 lock off-road trail matte bronze w/ matte black ring 6x135 -18mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10$423.00
6x135 | -18mm36 Available
Bore87.10
Load2500 lbs
$1,692
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x135 |
| Offset | -18mm |
| Center Bore | 87.1mm |
| Load Rating | 2500 lbs |
| Finish | Matte Bronze w/ Matte Black Ring |
| Part Number | TRAIL-2163MRMBR |
| SKU | loc-trail-2163mrmbr |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
