20x10 mayhem warrior 8015mb matte black 8x6.5/165 -25mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x10Original price: $325.00Sale price: $308.75
8x165/6.5 | -25mm52 Available
Bore130.80
Load3525 lbs
$1,235
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Mayhem Wheels custom wheels are the perfect aftermarket upgrade to your vehicle. Give your car or truck a personalized new look with a set of your favorite custom wheels and set yourself apart from all the stock vehicles out there. Element Wheels offers the lowest prices and largest selection of Wheels. For convenience add a set of tires to your Wheels package and shipping is always free to any of the contiguous 50 United States.
Technical Specifications
| Size | 20x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 8x165/6.5 |
| Offset | -25mm |
| Center Bore | 130.8mm |
| Load Rating | 3525 lbs |
| Finish | Matte Black |
| Part Number | 8015-2181MB |
| SKU | may-8015-2181mb |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
