20x9.5 resto r107 malibu satin bronze w/ diamond cut lip 5x120.7/4.75 | 5x127/5 1mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x9.5$528.00
5x120.7/4.75, 5x127/5 | 1mm18 Available
Bore77.98
Load1900 lbs
$2,112
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x9.5 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x120.7/4.75, 5x127/5 |
| Offset | 1mm |
| Center Bore | 77.98mm |
| Load Rating | 1900 lbs |
| Finish | Satin Bronze w/ Diamond Cut Lip |
| Part Number | R1072095085225 |
| SKU | asr-r1072095085225 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
