20x9 icon cajon double black (5-lug) 5x5/127 -12mm
No images available
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x9$385.00
5x127/5 | -12mmOut of Stock
Bore71.50
Load2500 lbs
$385
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x9 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x127/5 |
| Offset | -12mm |
| Center Bore | 71.5mm |
| Load Rating | 2500 lbs |
| Finish | Duble Black |
| Part Number | 8320907345DB |
| SKU | ico-8320907345db |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
