20x9 mamba off-road m25 matte grey w/ black lip 5x5.5/139.7 12mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x9$368.00
5x139.7/5.5 | 12mmOut of Stock
Bore108.10
Load2500 lbs
$368
Engineered for Excellence
Mamba Off-Road Wheels produces quality wheels for Jeeps, Trucks and SUVs that are looking to upgrade their vehicles looks, stance and capabilities. They come in sizes for both regular and oversize tires and perform as well as they look, both on and off road.
Technical Specifications
| Size | 20x9 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x139.7/5.5 |
| Offset | 12mm |
| Center Bore | 108.1mm |
| Load Rating | 2500 lbs |
| Finish | Matte Grey w/ Black Lip |
| Wheel Color | Gunmetal |
| Part Number | M25298512G |
| SKU | mam-m25298512g |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
