20x9 niche manta stain gunmetal nc600 5x120 50mm
No images available
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
20x9$599.00
5x120 | 50mm39 Available
Bore67.06
Load1600 lbs
$2,396
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 20x9 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x120 |
| Offset | 50mm |
| Center Bore | 67.06mm |
| Load Rating | 1600 lbs |
| Finish | Satin Gunmetal |
| Wheel Color | Gunmetal |
| Part Number | NC600AX20905V40 |
| SKU | nic-nc600ax20905v40 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
