21x12 niche manta polished nc600 5x120 57mm
No images available
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
21x12$749.00
5x120 | 57mmOut of Stock
Bore67.06
Load1600 lbs
$749
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 21x12 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x120 |
| Offset | 57mm |
| Center Bore | 67.06mm |
| Load Rating | 1600 lbs |
| Finish | Polished |
| Wheel Color | Polished |
| Part Number | NC600HX21125V57 |
| SKU | nic-nc600hx21125v57 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
