21x13 niche manta stain gunmetal nc600 5x120 30mm
No images available
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
21x13$679.00
5x120 | 30mm20 Available
Bore66.90
Load1600 lbs
$2,716
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 21x13 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x120 |
| Offset | 30mm |
| Center Bore | 66.9mm |
| Load Rating | 1600 lbs |
| Finish | Satin Gunmetal |
| Wheel Color | Gunmetal |
| Part Number | NC600AX21135W30 |
| SKU | nic-nc600ax21135w30 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
