21x9 tsw tw001 daytona gloss black 5x114.3/4.5 35mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
21x9$563.00
5x114.3/4.5 | 35mmAvailable
Bore72.56
Load1980 lbs
$2,252
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 21x9 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x114.3/4.5 |
| Offset | 35mm |
| Center Bore | 72.56mm |
| Load Rating | 1980 lbs |
| Finish | Gloss Black |
| Construction | Flow Formed |
| Part Number | TW001BX21901235 |
| SKU | tsw-tw001bx21901235 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
