22x10.5 marquee m5334 silver machined 5x112 40mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x10.5$424.00
5x112 | 40mm21 Available
Bore66.56
Load2200 lbs
$1,696
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Marquee luxury wheels offers an extensive variety of luxury alloy wheels that denote elegance, style, and class. Marquee luxury wheels are crafted from high-grade aluminum alloy to deliver exceptional performance and dependability. These lightweight yet highly strong wheels will handle the toughest abuse while allowing for better handling, braking, and fuel economy.
Technical Specifications
| Size | 22x10.5 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x112 |
| Offset | 40mm |
| Center Bore | 66.56mm |
| Load Rating | 2200 lbs |
| Finish | Silver Machined |
| Part Number | 533422105511240SP |
| SKU | maq-533422105511240sp |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
