22x10 hostile h142 warrior blade cut 6x139.7/5.5 -25mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x10$609.00
6x139.7/5.5 | -25mm20 Available
Bore106.10
Load2600 lbs
$2,436
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x139.7/5.5 |
| Offset | -25mm |
| Center Bore | 106.1mm |
| Load Rating | 2600 lbs |
| Finish | Blade Cut |
| Wheel Color | Black |
| Part Number | H142-2210655045B2 |
| SKU | hos-h142-2210655045b2 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
