22x10 lock off-road extreme invasion gloss black 8x180 -18mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x10$492.00
8x180 | -18mm28 Available
Bore124.30
Load3700 lbs
$1,968
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 8x180 |
| Offset | -18mm |
| Center Bore | 124.3mm |
| Load Rating | 3700 lbs |
| Finish | Gloss Black |
| Wheel Color | Black |
| Part Number | INVASION-22188GB |
| SKU | loc-invasion-22188gb |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
