22x10 lock off-road extreme rampage gloss black milled 8x165/6.5 -18mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x10$502.00
8x165/6.5 | -18mm28 Available
Bore125.20
Load3700 lbs
$2,008
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 8x165/6.5 |
| Offset | -18mm |
| Center Bore | 125.2mm |
| Load Rating | 3700 lbs |
| Finish | Gloss Black Milled |
| Part Number | RAMPAGE-22186GBM |
| SKU | loc-rampage-22186gbm |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
