(clearance - no returns) 22x10 niche venice gloss black machined nc287 6x135 | 6x139.7/5.5 30mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x10Original price: $638.00Sale price: $544.70
6x135, 6x139.7/5.5 | 30mmOut of Stock
Bore100.30
Load2500 lbs
$545
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x135, 6x139.7/5.5 |
| Offset | 30mm |
| Center Bore | 100.3mm |
| Load Rating | 2500 lbs |
| Finish | Gloss Black Machined |
| Wheel Color | Machined Accents |
| Wheel Material | Flow Formed |
| Part Number | NC287BD22106630 |
| SKU | nic-nc287bd22106630 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
