22x12 hostile h142 warrior asphalt (* may require trimming) 5x127/5 -44mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x12$598.00
5x127/5 | -44mm10 Available
Bore78.10
Load2600 lbs
$2,392
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x12 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x127/5 |
| Offset | -44mm |
| Center Bore | 78.1mm |
| Load Rating | 2600 lbs |
| Finish | Asphalt |
| Part Number | H142-2212550047BB |
| SKU | hos-h142-2212550047bb |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
