22x9.5 arena a122 phantom gloss black 8x165/6.5 12mm

Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x9.5$574.00
8x165/6.5 | 12mmOut of Stock
Bore125.10
Load3700 lbs
$574
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x9.5 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 8x165/6.5 |
| Offset | 12mm |
| Center Bore | 125.1mm |
| Load Rating | 3700 lbs |
| Finish | Gloss Black |
| Part Number | A122229582P01202 |
| SKU | asr-a122229582p01202 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
