22x9.5 mtx gangstar x301sm silver machined 6x135 20mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x9.5$479.00
6x135 | 20mmOut of Stock
Bore87.10
Load2500 lbs
$479
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x9.5 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x135 |
| Offset | 20mm |
| Center Bore | 87.1mm |
| Load Rating | 2500 lbs |
| Finish | Silver Machined |
| Wheel Color | Silver/Hypersilver |
| Part Number | X301SM-229565+20 |
| SKU | rac-x301sm-229565+20 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
