22x9 moto metal mo810 gloss black machined 5x127/5 | 5x139.7/5.5 1mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x9Original price: $360.00Sale price: $354.00
5x127/5, 5x139.7/5.5 | 1mm22 Available
Bore78.10
Load2500 lbs
$1,416
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x9 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5x127/5, 5x139.7/5.5 |
| Offset | 1mm |
| Center Bore | 78.1mm |
| Load Rating | 2500 lbs |
| Finish | Gloss Black Machine |
| Part Number | MO810BD22903501 |
| SKU | moto-mo810bd22903501 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
