22x9 performance replicas pr239 gloss black 6x139.7/5.5 24mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
22x9Original price: $415.00Sale price: $390.00
6x139.7/5.5 | 24mm151 Available
Bore78.10
Load2865 lbs
$1,560
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 22x9 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x139.7/5.5 |
| Offset | 24mm |
| Center Bore | 78.1mm |
| Load Rating | 2865 lbs |
| Finish | gloss black |
| Part Number | PR239BX22906124 |
| SKU | pr-pr239bx22906124 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
