24x10 4play off-road 4ps28 gloss black brushed & tinted 6x135 6x5.5/139.7 24mm

Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
24x10Original price: $610.00Sale price: $579.50
6x135, 6x139.7/5.5 | 24mmOut of Stock
Bore106.10
Load2980 lbs
$580
Engineered for Excellence
4Play Off-Road Wheels custom wheels are the perfect aftermarket upgrade to your vehicle. Give your car or truck a personalized new look with a set of your favorite custom wheels and set yourself apart from all the stock vehicles out there. For added convenience, you can add a set of tires to your Wheel package.
Technical Specifications
| Size | 24x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x135, 6x139.7/5.5 |
| Offset | 24mm |
| Center Bore | 106.1mm |
| Load Rating | 2980 lbs |
| Finish | Gloss Black Brushed & Tinted |
| Part Number | 4PS28-24100-6D55-24BBT |
| SKU | 4pl-4ps28-24100-6d55-24bbt |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
