24x10 marquee m1012 gloss black 6x135 | 6x139.7/5.5 25mm
Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
24x10$520.00
6x135, 6x139.7/5.5 | 25mmOut of Stock
Bore87.10
Load2500 lbs
$520
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 24x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x135, 6x139.7/5.5 |
| Offset | 25mm |
| Center Bore | 87.1mm |
| Load Rating | 2500 lbs |
| Finish | Gloss Black |
| Wheel Color | Black |
| Part Number | 101224101213513925GB |
| SKU | maq-101224101213513925gb |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
