26x10 arena a122 phantom gloss black 6x139.7/5.5 25mm

Product gallery

All pictures shown are for illustration purpose only. Lip size, concavity, and features on wheels will vary depending on wheel specs.
Free Shipping US 48Most Wheels Over $500
Fitment Guarantee20+ Year Experience
Mounting & BalanceHigh Speed Touchless
Free Install KitWheel & Tire Packages
Select a vehicle to confirm fitment
Confirm Vehicle Fitment
Wheel Selection
26x10$989.00
6x139.7/5.5 | 25mm80 Available
Bore106.10
Load2550 lbs
$3,956
Estimated Delivery: 2 to 7 Days
Engineered for Excellence
Technical Specifications
| Size | 26x10 |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6x139.7/5.5 |
| Offset | 25mm |
| Center Bore | 106.1mm |
| Load Rating | 2550 lbs |
| Finish | Gloss Black |
| Part Number | A122260084P02502 |
| SKU | asr-a122260084p02502 |
WARNING: Cancer and Reproductive Harm.
www.P65Warnings.ca.gov (opens in a new tab)
